Výsledky

Dátum Súťaž Zápasník Kategória Miesto
04.06.2022 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate žiakov 2022 Richard Papp kumite chlapci 6-7 rokov do 30 kg začiatočníci 1.
04.06.2022 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate žiakov 2022 Richard Papp KATA chlapci 6-7 rokov začiatočníci 1.
14.05.2022 14. Ročník – Memoriál Michala Bozogáňa Anna Váczy kumite juniorky +59kg 1.
14.05.2022 14. Ročník – Memoriál Michala Bozogáňa Zoltán Papp kumite juniori -61kg 2.
14.05.2022 14. Ročník – Memoriál Michala Bozogáňa Adam Bugoš kumite seniori -67kg 2.
14.05.2022 14. Ročník – Memoriál Michala Bozogáňa Richard Papp kumite žiaci 8-9 do 28 kg začiatočníci 3.
08.05.2022 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - 2. kolo KATA, KUMITE, AGILITY Richard Papp kumite chlapci 6 – 7 rokov -30kg začiatočníci 1.
07.05.2022 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV za r. 2021 JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV Anna Váczy kumite juniorky +59kg 1.
09.04.2022 XVII HARASUTO CUP 2022 Anna Váczy JUNIOR KUMITE FEMALE 59+ KG 1.
09.04.2022 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY U21 za r. 2021 /seniorov za r. 2022 JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV Bratislava 09. apríla 2022 Adam Bugoš kumite seniori -60kg 2.
09.04.2022 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY st. juniorov U21 2021 Adam Bugoš kumite starší juniori U21 -60kg 1.
02.04.2022 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - 1. kolo 2022 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 3.
26.03.2022 KARATE GRAND PRIX SLOVAKIA 2022 Anna Váczy kumite juniorky +59kg 2.
26.03.2022 KARATE GRAND PRIX SLOVAKIA 2022 Zoltán Papp kumite juniori -61kg 3.
18.03.2022 KARATE GRAND PRIX CROATIA 2022 Anna Váczy kumite juniorky +59kg 5.
26.02.2022 HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP 2022 - 26.2.2022 Anna Váczy kumite juniorky +59kg 3.
08.02.2022 ZIMNÁ UNIVERZIÁDA SLOVENSKEJ REPUBLIKY - 08.02.2022 Adam Bugoš Kumite seniori do 60kg 1.
09.12.2021 Karate 1 Youth League Venice 2021 Anna Váczy kumite juniorky +59kg 9.
30.10.2021 Hungarian Open Grand Prix Budapest 2021 Anna Váczy kumite juniorky +59kg 3.
30.10.2021 Hungarian Open Grand Prix Budapest 2021 Peter Váczy jr. kumite U14 -55kg 3.
15.10.2021 POLISH OPEN 2021 Anna Váczy kumite juniorky +59kg 3.
08.10.2021 KARATE CROATIA OPEN 2021 Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS +59 KG 3.
08.10.2021 KARATE CROATIA OPEN 2021 Adam Bugoš KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS -60 KG 5.
08.10.2021 KARATE CROATIA OPEN 2021 Zoltán Papp KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS -61 KG 9.
17.09.2021 KARATE1 YOUTH LEAGUE - ISTANBUL 2021 Anna Váczy JUNIOR KUMITE FEMALE 59+ KG 7.
11.09.2021 24TH BUDAPEST OPEN Peter Váczy jr. U14 KUMITE MALE -55kg 5.
17.07.2021 41ST GRAND PRIX SLOVAKIA - 17.07.2021 Adam Bugoš KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS -60 KG 2.
17.07.2021 41ST GRAND PRIX SLOVAKIA - 17.07.2021 Zoltán Papp KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS -61 KG 3.
17.07.2021 41ST GRAND PRIX SLOVAKIA - 17.07.2021 Peter Váczy jr. KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 -50 KG 3.
17.07.2021 41ST GRAND PRIX SLOVAKIA - 17.07.2021 Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS +54 KG 7.
02.07.2021 KARATE1 YOUTH LEAGUE - POREC 2021 Anna Váczy CADET KUMITE FEMALE 54+ KG 7.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Adam Bugoš Kumite seniori do 60kg 1.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Milan Ház Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg 1.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Anna Váczy Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg 1.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Peter Váczy jr. Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg 1.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 2.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Michal Šoltész Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg 2.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 3.
07.05.2021 MAJSTROVSTVÁ GOJU RYU KARATE - 07.05.2021 Samuel Soltész Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 3.
04.04.2021 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV 2021 - 17.04.2021 Adam Bugoš Kumite seniori do 60kg 5.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Anna Váczy Kumite ženy 16+ BRH 1.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Peter Váczy jr. Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 1.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Adam Bugoš Kumite muži 16+ BRH 2.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 2.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Samuel Soltész Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 2.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Michal Šoltész Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci 2.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Milan Ház Kumite muži 16+ BRH 3.
02.04.2021 2 . KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 - 2021 - 02.04.2021 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 3.
25.03.2021 GRAND PRIX ŽILINA 2021 - 25.03.2021 Adam Bugoš Kumite muži +18 rokov Open 1.
25.03.2021 GRAND PRIX ŽILINA 2021 - 25.03.2021 Anna Váczy Kumite juniorky 16-17 rokov nad 55kg 1.
25.03.2021 GRAND PRIX ŽILINA 2021 - 25.03.2021 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 3.
07.03.2021 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 – 2021 - 07.03.2021 Peter Váczy jr. Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 1.
07.03.2021 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 – 2021 - 07.03.2021 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 1.
07.03.2021 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 – 2021 - 07.03.2021 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 2.
07.03.2021 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK VIDEO ONLINE SEZÓNA 2020 – 2021 - 07.03.2021 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 2.
14.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - SUPERFINÁLE - 14.12.2020 Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 1.
14.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - SUPERFINÁLE - 14.12.2020 Alena Khaustová Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky 3.
14.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - SUPERFINÁLE - 14.12.2020 Samuel Soltész Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 5.
14.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - SUPERFINÁLE - 14.12.2020 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 5.
14.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - SUPERFINÁLE - 14.12.2020 Oliver Faith Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci 5.
08.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 08.12.2020 Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 2.
08.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 08.12.2020 Samuel Soltész Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 3.
08.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 08.12.2020 Alena Khaustová Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky 4.
08.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 08.12.2020 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 4.
08.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 08.12.2020 Oliver Faith Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci 6.
08.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 08.12.2020 Martin Pinka Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí 17.
04.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - SUPERFINÁLE - 04.12.2020 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 1.
04.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - SUPERFINÁLE - 04.12.2020 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov BRH 1.
04.12.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - SUPERFINÁLE - 04.12.2020 Anna Váczy Kumite juniorky 16-17 rokov BRH 3.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 23.11.2020 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov BRH 1.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 23.11.2020 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 2.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 23.11.2020 Anna Váczy Kumite juniorky 16-17 rokov BRH 4.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 23.11.2020 Adam Bugoš Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg 6.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 23.11.2020 Peter Váczy jr. Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 9.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 2. KOLO - 23.11.2020 Milan Ház Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg 11.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 23.11.2020 Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 1.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 23.11.2020 Samuel Soltész Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 2.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 23.11.2020 Alena Khaustová Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky 3.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 23.11.2020 Richard Papp Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 5.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 23.11.2020 Oliver Faith Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci 7.
23.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 23.11.2020 Martin Pinka Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí 19.
11.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 11.11.2020 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 1.
11.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 11.11.2020 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov BRH 2.
11.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 11.11.2020 Anna Váczy Kumite juniorky 16-17 rokov BRH 4.
11.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 11.11.2020 Milan Ház Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg 8.
11.11.2020 SLOVENSKÝ POHÁR DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 2020 - NEVÁHAJ A TOČ! - 1. KOLO - 11.11.2020 Adam Bugoš Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg 9.
08.03.2020 3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020 Alena Khaustová Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky 1.
08.03.2020 3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 1.
08.03.2020 3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 2.
22.02.2020 40TH GRAND PRIX SLOVAKIA Zoltán Papp KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS -52 KG 2.
22.02.2020 40TH GRAND PRIX SLOVAKIA Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS +54 KG 5.
01.02.2020 ORAVA CUP 2020 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN 2.
01.02.2020 ORAVA CUP 2020 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov -52kg 3.
11.01.2020 13TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN - 11.01.2020 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg 1.
11.01.2020 13TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN - 11.01.2020 Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg 2.
11.01.2020 13TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN - 11.01.2020 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 2.
11.01.2020 13TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN - 11.01.2020 Muriel Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg 3.
11.01.2020 13TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN - 11.01.2020 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 3.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg 1.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Muriel Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg 2.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg 3.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg 3.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Vivien Herditzká Kumite družstvá juniorky 16-17 rokov 2.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Muriel Herditzká Kumite družstvá juniorky 16-17 rokov 2.
07.12.2019 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019 Zoltán Papp Kumite družstvá ml.kadeti 12-13 rokov 1.
30.11.2019 9TH MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN - 30.11.2019 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov -59 kg 1.
30.11.2019 9TH MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN - 30.11.2019 Zoltán Papp Kumite chlapci 12-13 rokov -50 kg 1.
30.11.2019 9TH MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN - 30.11.2019 Zoltán Papp Kumite kadeti 14-15 rokov -52 kg 2.
30.11.2019 9TH MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN - 30.11.2019 Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov -55 kg 3.
30.11.2019 9TH MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN - 30.11.2019 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov +54 kg 5.
24.11.2019 2.KOLO ŽIACKEJ LIGY TAUK A VUKABU - 24.11.2019 Oliver Faith Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci 3.
24.11.2019 2.KOLO ŽIACKEJ LIGY TAUK A VUKABU - 24.11.2019 Alena Khaustová Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky 2.
24.11.2019 2.KOLO ŽIACKEJ LIGY TAUK A VUKABU - 24.11.2019 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 1.
24.11.2019 2.KOLO ŽIACKEJ LIGY TAUK A VUKABU - 24.11.2019 Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníc 1.
24.11.2019 2.KOLO ŽIACKEJ LIGY TAUK A VUKABU - 24.11.2019 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 1.
24.11.2019 2.KOLO ŽIACKEJ LIGY TAUK A VUKABU - 24.11.2019 Marek Železník Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 3.
24.11.2019 MAJSTROVSTVÁ TAUK KADETOV,JUNIOROV A U21 - 24.11.2019 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 1.
24.11.2019 MAJSTROVSTVÁ TAUK KADETOV,JUNIOROV A U21 - 24.11.2019 Peter Váczy jr. Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí 2.
24.11.2019 MAJSTROVSTVÁ TAUK KADETOV,JUNIOROV A U21 - 24.11.2019 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 2.
16.11.2019 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 1.
16.11.2019 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg 2.
10.11.2019 TRSTENSKÝ POHÁR KARATE XXII. ROČNÍK Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg 3.
09.11.2019 HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX - SAMAN CUP 2019 Adam Bugoš JUNIOR MALE KUMITE -55 KG 3.
09.11.2019 HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX - SAMAN CUP 2019 Zoltán Papp 13 YEARS MALE KUMITE -52 KG 2.
09.11.2019 HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX - SAMAN CUP 2019 Vivien Herditzká JUNIOR FEMALE KUMITE -59 KG 3.
09.11.2019 HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX - SAMAN CUP 2019 Anna Váczy CADET FEMALE KUMITE +54 KG 2.
12.10.2019 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019/2020 - 12.10.2019 Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 1.
12.10.2019 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019/2020 - 12.10.2019 Oliver Faith Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 3.
12.10.2019 1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019/2020 - 12.10.2019 Samuel Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 3.
11.10.2019 World shotokan karate Championships 2019 – Karlovy Vary Zoltán Papp Sanbon Shobu Male kumine mini cadets 12-13 under 53kg 3.
21.09.2019 SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. KOLO - 21.09.2019 Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg 2.
21.09.2019 SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. KOLO - 21.09.2019 Vivien Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg 3.
21.09.2019 SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. KOLO - 21.09.2019 Muriel Herditzká Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg 2.
21.09.2019 SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. KOLO - 21.09.2019 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 2.
21.09.2019 SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. KOLO - 21.09.2019 Martin Polyacsko Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg 5.
21.09.2019 SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. KOLO - 21.09.2019 Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 3.
14.06.2019 7th ESHRKF Championships Vivien Herditzká Kumite female cadet -55kg 1.
14.06.2019 7th ESHRKF Championships Muriel Herditzká Kumite female cadet -48kg 5.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Adam Bugoš Kumite chlapci 16-17 roční do 61 kg 2.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Vivien Herditzká Kumite dievčatá 14-15 ročné do 54 kg 1.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Muriel Herditzká Kumite dievčatá 14-15 ročné do 47 kg 1.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Samuel Pálfy Kumite chlapci 12-13 roční nad 55 kg 3.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Zoltán Papp Kumite chlapci 12-13 roční do 45 kg 3.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Michal Šoltész Kumite chlapci 8-9 roční do 24 kg 3.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Tatiana Urbanová Kumite dievčatá 12-13 ročné nad 50 kg 3.
09.06.2019 MAJSTROVSTVÁ SR GOJU RYU KARATE - 09.06.2019 Anna Váczy Kumite dievčatá 14-15 ročné nad 54 kg 3.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 1.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg 1.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg 2.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Tobias Szabó Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci 1.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Maxim Šmída Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 3.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 2.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Peter Váczy jr. Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 3.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Marek Železník Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 2.
04.05.2019 MAJSTROVSTVA TAUKA ŽIAKOV . 2 KOLO ML.KADETOV,KADETOV, JUNIOROV ,U21 Michal Železník Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci 3.
27.04.2019 GRAND PRIX ŽILINA Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg 1.
27.04.2019 GRAND PRIX ŽILINA Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg 3.
27.04.2019 GRAND PRIX ŽILINA Anna Váczy Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg 1.
20.04.2019 15. ROČNÍK OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Muriel Herditzká Kumite dorastenky 14-15 rokov -48kg 1.
20.04.2019 15. ROČNÍK OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Vivien Herditzká Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg 1.
13.04.2019 SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. KOLO A MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KUMITE DRUŽSTIEV 10-11 ROČNÝCH Michal Šoltész Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 2.
06.04.2019 XV HARASUTO CUP - 6.4.2019 Vivien Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS -54 5.
31.03.2019 4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg 2.
31.03.2019 4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg 1.
31.03.2019 4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK Peter Váczy jr. Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/ 2.
16.03.2019 KACHIKAN CUP 2019 Zoltán Papp Kumite chlapci 12-13 roční do 43kg 1.
16.03.2019 KACHIKAN CUP 2019 Anna Váczy Kumite dievčatá 12-13 ročné nad 50kg 1.
16.03.2019 KACHIKAN CUP 2019 Peter Váczy jr. Kumite chlapci 10-11 roční pokročilí nad 38kg 5.
02.03.2019 3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2018 – 2019 Tobias Szabó Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/ 2.
23.02.2019 39TH GRAND PRIX SLOVAKIA - 23.2.2019 Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 +50 KG 1.
23.02.2019 39TH GRAND PRIX SLOVAKIA - 23.2.2019 Peter Váczy jr. KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 -40 KG 7.
23.02.2019 39TH GRAND PRIX SLOVAKIA - 23.2.2019 Vivien Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS -54 KG 11.
10.02.2019 ZVOLEN CUP 2019 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 1.
02.02.2019 ORAVA CUP 2019 Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov -47kg 3.
02.02.2019 ORAVA CUP 2019 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov -54kg 1.
02.02.2019 ORAVA CUP 2019 Zoltán Papp Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov -45kg 2.
02.02.2019 ORAVA CUP 2019 Anna Váczy Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov +50kg 3.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg /2/ 1.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg /4/ 1.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg /8/ 1.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg /16/ 3.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg /3/ 3.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Anna Váczy Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 45kg /17/ 1.
19.01.2019 12TH MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN Peter Váczy jr. Kumite st. žiaci 10-11 rokov do 40kg /12/ 3.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Tomáš Buša Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/ /4/ 2.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Lukáš Lasky Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg /3/ 2.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Janka Slobodníková Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/ /4/ 3.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Michal Šoltész Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/ /8/ 1.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Viktor Takáč Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg /3/ 1.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Tatiana Urbanová Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/ /5/ 3.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Anna Váczy Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg /5/ 1.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Peter Váczy jr. Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/ /4/ 1.
15.12.2018 2. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK Marek Železník Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/ /8/ 3.
08.12.2018 RUDOLF FARMADIN MEMORY CUP - VIII ANNIVERSARY Vivien Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS +53KG 1.
08.12.2018 RUDOLF FARMADIN MEMORY CUP - VIII ANNIVERSARY Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL YOUNG CADETS FEMALE +45KG 1.
08.12.2018 RUDOLF FARMADIN MEMORY CUP - VIII ANNIVERSARY Adam Bugoš KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS -61 KG 5.
01.12.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg /3/ 2.
01.12.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg /5/ 2.
01.12.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Muriel Herditzká Kumite družstvá kadetky 14-15 rokov /5/ 1.
01.12.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Vivien Herditzká Kumite družstvá kadetky 14-15 rokov /5/ 1.
01.12.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg /24/ 5.
01.12.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Anna Váczy Kumite družstvá kadetky 14-15 rokov /5/ 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Tomáš Buša Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 2.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Tomáš Buša Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí 3.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Lukáš Lasky Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 2.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Samuel Pálfy Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg 2.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg 3.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Janka Slobodníková Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky 2.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Tobias Szabó Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Michal Šoltész Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Ján Urban Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Tatiana Urbanová Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 2.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Anna Váczy 1.
25.11.2018 Majstrovstva Tauka ml.kadetov,kadetov,juniorov ,U 21. 1.kolo pohára žiakov 2018 Michal Železník Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci 3.
17.11.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Adam Bugoš Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg 2.
17.11.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 2.
17.11.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg 3.
17.11.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Anna Váczy 3.
10.11.2018 Trstenský pohár karate XXI. ročník Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 2.
10.11.2018 Trstenský pohár karate XXI. ročník Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 1.
10.11.2018 Trstenský pohár karate XXI. ročník Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 2.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Tomáš Buša Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/ 3.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg 1.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Lukáš Lasky Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg 2.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Samuel Pálfy Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/ 3.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Gábor Pándy Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/ 2.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Patrik Pinka Agility chlapci 5 roční 1.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Janka Slobodníková Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/ 3.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Michal Šoltész Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/ 3.
27.10.2018 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Anna Váczy 2.
20.10.2018 Hungarian Open Muriel Herditzká LKU cadet -47kg 3.
20.10.2018 Hungarian Open Zoltán Papp FKU 12years -40kg 3.
20.10.2018 Hungarian Open Anna Váczy LKU 13years +50kg 1.
13.10.2018 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 55kg 2.
13.10.2018 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018 Maxim Šmída Kumite chlapci 6-7 rokov do 25kg 3.
13.10.2018 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018 Anna Váczy 3.
13.10.2018 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018 Peter Váczy jr. Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg 3.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 60kg 2.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 55kg 1.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 55kg 1.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Lukáš Lasky Kumite kadeti 14-15 rokov do 60kg 3.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Samuel Pálfy Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 50 kg 3.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg 2.
06.10.2018 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Lukáš Varga kumite chlapci 6 - 7 rokov do 30 kg 3.
03.10.2018 7TH BOHEMIA OPEN Rudolf Vancák 2.
02.10.2018 7TH BOHEMIA OPEN Martin Polyacsko 3.
01.10.2018 7TH BOHEMIA OPEN Adam Bugoš 3.
30.09.2018 7TH BOHEMIA OPEN Anna Váczy 1.
29.09.2018 7TH BOHEMIA OPEN Zoltán Papp 1.
22.09.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 2.
22.09.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
22.09.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 5.
22.09.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Samuel Pálfy Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg 5.
22.09.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 1.
22.09.2018 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Anna Váczy 5.
08.09.2018 7. ZAGREB KARATE CUP Anna Váczy U14f-55 U14 Girls 12-13 years (-55 kg) 1.
16.06.2018 6th ESHRKF Championships Muriel Herditzká Kumite female cadet -48kg 3.
16.06.2018 6th ESHRKF Championships Vivien Herditzká Kumite female cadet -55kg 1.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Adam Bugoš Kumite chlapci 14-15 roční do 52 kg 2.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Muriel Herditzká Kumite dievčatá 14-15 ročné do 47 kg 1.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Vivien Herditzká Kumite dievčatá 14-15 ročné do 54 kg 1.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Zuzana Kormošová Kumite ženy 18 rokov a staršie do 50 kg 1.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Zuzana Kormošová Kumite ženy 18 rokov a staršie do 50 kg 1.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Henrich Pálfy Kumite chlapci 16-17 roční do 68 kg 3.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Samuel Pálfy Kumite chlapci 12-13 roční nad 55 kg 3.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Martin Polyacsko Kumite chlapci 16-17 roční do 68 kg 3.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Martin Polyacsko Kumite chlapci 16-17 roční do 68 kg 3.
09.06.2018 Majstrovstvá SR GOJU RYU KARATE Anna Váczy 1.
02.06.2018 16. ročník Majstrovstiev karate v Žarnovici Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-16 rokov BRH 3.
02.06.2018 16. ročník Majstrovstiev karate v Žarnovici Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-16 rokov BRH 2.
19.05.2018 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 2.
28.04.2018 Majstrovstvá Tatranskej únie karate deti a žiakov a 2. kolo pohára ml.dorastencov,kadetov,juniorov,st.juniorov Tomáš Buša Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 1.
28.04.2018 Majstrovstvá Tatranskej únie karate deti a žiakov a 2. kolo pohára ml.dorastencov,kadetov,juniorov,st.juniorov Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 2.
28.04.2018 Majstrovstvá Tatranskej únie karate deti a žiakov a 2. kolo pohára ml.dorastencov,kadetov,juniorov,st.juniorov Tobias Szabó Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3.
28.04.2018 Majstrovstvá Tatranskej únie karate deti a žiakov a 2. kolo pohára ml.dorastencov,kadetov,juniorov,st.juniorov Tobias Szabó Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3.
28.04.2018 Majstrovstvá Tatranskej únie karate deti a žiakov a 2. kolo pohára ml.dorastencov,kadetov,juniorov,st.juniorov Anna Váczy 1.
28.04.2018 Majstrovstvá Tatranskej únie karate deti a žiakov a 2. kolo pohára ml.dorastencov,kadetov,juniorov,st.juniorov Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 1.
28.04.2018 Grand Prix Žilina Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 3.
28.04.2018 Grand Prix Žilina Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
28.04.2018 Grand Prix Žilina Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 2.
28.04.2018 Grand Prix Žilina Zuzana Kormošová Kata ženy +16 rokov 2.
28.04.2018 Grand Prix Žilina Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 3.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg 3.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Tomáš Buša Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/ 3.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Tomáš Buša Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/ 1.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg 3.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Juraj Takáč Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/ 3.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Matej Takáč Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/ 3.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Anna Váczy 1.
21.04.2018 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK Peter Váczy jr. Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/ 2.
14.04.2018 Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2018 Zuzana Kormošová Kumite seniorky do 50kg 3.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Muriel Herditzká Kumite dorastenky 14-15 rokov -48kg 1.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Muriel Herditzká Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg 5.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Vivien Herditzká Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg 2.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Vivien Herditzká Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg 2.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Zuzana Kormošová Kumite ženy -53kg 1.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Zuzana Kormošová Kata ženy 3.
07.04.2018 14. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE Zuzana Kormošová Kumite ženy -53kg 1.
24.03.2018 Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 3.
09.03.2018 38TH GRAND PRIX SLOVAKIA Vivien Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS -54 KG 3.
24.02.2018 Orava Cup 2018 Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov -47kg 2.
24.02.2018 Orava Cup 2018 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov -54kg 1.
24.02.2018 Orava Cup 2018 Zuzana Kormošová Kata seniorky 16+ rokov 1.
24.02.2018 Orava Cup 2018 Zuzana Kormošová Kata seniorky 16+ rokov 1.
24.02.2018 Orava Cup 2018 Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov -70kg 2.
08.02.2018 Zimná univerziáda Slovenskej republiky 2018 Zuzana Kormošová Kumite seniorky do 50kg 3.
08.02.2018 Zimná univerziáda Slovenskej republiky 2018 Zuzana Kormošová Kata seniorky 3.
08.02.2018 Zimná univerziáda Slovenskej republiky 2018 Zuzana Kormošová Kumite seniorky do 50kg 3.
08.02.2018 Zimná univerziáda Slovenskej republiky 2018 Zuzana Kormošová Kata seniorky 3.
04.02.2018 Zvolen Cup 2018 Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
04.02.2018 Zvolen Cup 2018 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 1.
04.02.2018 Zvolen Cup 2018 Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 1.
04.02.2018 Zvolen Cup 2018 Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg 3.
04.02.2018 Zvolen Cup 2018 Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg 3.
04.02.2018 Zvolen Cup 2018 Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg 2.
20.01.2018 Memoriál M. Bozogáňa - 11. ročník Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 3.
20.01.2018 Memoriál M. Bozogáňa - 11. ročník Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 3.
20.01.2018 Memoriál M. Bozogáňa - 11. ročník Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 2.
20.01.2018 Memoriál M. Bozogáňa - 11. ročník Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 3.
20.01.2018 Memoriál M. Bozogáňa - 11. ročník Anna Váczy Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 45kg 3.
10.12.2017 2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg 3.
09.12.2017 7th MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN Muriel Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS -53KG 1.
09.12.2017 7th MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN Muriel Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS -53KG 1.
09.12.2017 7th MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN Zoltán Papp KUMITE INDIVIDUAL BOYS 10-11 YEARS -35KG 5.
09.12.2017 7th MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN Zoltán Papp KUMITE INDIVIDUAL BOYS 10-11 YEARS -35KG 5.
09.12.2017 7th MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN Anna Váczy 5.
09.12.2017 7th MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL YOUNG CADETS FEMALE +45KG 5.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, Muriel Herditzká Kumite družstvá kadetky 14-15 rokov 2.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 3.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, Vivien Herditzká Kumite družstvá kadetky 14-15 rokov 2.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 3.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 5.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 3.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 3.
02.12.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV Anna Váczy 5.
18.11.2017 Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo Peter Váczy jr. Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/ 1.
11.11.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 5.
11.11.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
11.11.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 3.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 1.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 3.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 2.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg 3.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg 3.
04.11.2017 Trstenský pohár karate XX. ročník Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg 3.
22.10.2017 POHÁR SNP V KARATE 2017 Vivien Herditzká Kumite kadetky +50 kg 3.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 2.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Tomáš Buša Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí 1.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Tomáš Buša Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí 3.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Muriel Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 1.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 3.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Samuel Pálfy Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg 2.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Zoltán Papp Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 2.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Martin Polyacsko Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg 1.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Anna Váczy 1.
21.10.2017 Majstrovstvá Tauka dorastencov,juniorov a st.juniorov 2017 1.kolo pohára žiakov 2017 Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí 1.
07.10.2017 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2017 Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 1.
07.10.2017 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2017 Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg 1.
07.10.2017 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2017 Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg 3.
07.10.2017 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2017 Anna Váczy Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg 3.
07.10.2017 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2017 Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg 3.
01.10.2017 18th International Karate Cup Open 2017 Zoltán Papp Kumite Boys 7-11 -40kg 2.
23.09.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 5.
23.09.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Muriel Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg 1.
23.09.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Vivien Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 2.
23.09.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 5.
23.09.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 7.
23.09.2017 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Anna Váczy Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 3.
17.06.2017 5th ESHRKF Championships Muriel Herditzká Kumite dievčatá 12-13 rokov -42kg 2.
17.06.2017 5th ESHRKF Championships Vivien Herditzká Kumite dievčatá 12-13 rokov -48kg 1.
10.06.2017 Majstrovstvá GOJU RYU KARATE Tomáš Buša Kumite chlapci 10-11 roční do 30 kg 1.
10.06.2017 Majstrovstvá GOJU RYU KARATE Muriel Herditzká Kumite dievčatá 12-13 ročné do 40 kg 1.
10.06.2017 Majstrovstvá GOJU RYU KARATE Vivien Herditzká Kumite dievčatá 12-13 ročné do 50 kg 1.
10.06.2017 Majstrovstvá GOJU RYU KARATE Henrich Pálfy Kumite chlapci 14-15 roční do 70 kg 3.
10.06.2017 Majstrovstvá GOJU RYU KARATE Zoltán Papp Kumite chlapci 10-11 roční do 35 kg 3.
10.06.2017 Majstrovstvá GOJU RYU KARATE Anna Váczy Kumite dievčatá 10-11 ročné nad 40 kg 1.
28.05.2017 13.ročník majstrovstiev SSHRKA - ŠURANY Muriel Herditzká Kumite dievčatá 12-13 rokov -42kg 3.
28.05.2017 13.ročník majstrovstiev SSHRKA - ŠURANY Vivien Herditzká Kumite dievčatá 12-13 rokov -48kg 1.
14.05.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY Tomáš Buša Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 2.
14.05.2017 MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 3.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Tomáš Buša Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 1.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Tomáš Buša Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 1.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Sára Herditzká Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 2.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 1.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Samuel Pálfy Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40 kg pokročilí 1.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 3.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 2.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé 1.
29.04.2017 Majstrovstvá Tatranskej Únie Karate 2017 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUka ml.dorastencov, kadetov, juniorov a st.juniorov Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 2.
29.04.2017 Karate Grand Prix 2017 Vivien Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 1.
22.04.2017 20. ročník Galanta Karate Cup Muriel Herditzká Kumite dievčatá 12-13 rokov do 40kg 2.
01.04.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Tomáš Buša Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 7.
01.04.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3.
25.03.2017 37th GRAND PRIX SLOVAKIA Muriel Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 -40 KG 1.
25.03.2017 37th GRAND PRIX SLOVAKIA Vivien Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 -50 KG 3.
25.03.2017 37th GRAND PRIX SLOVAKIA Zoltán Papp KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 -35 KG 7.
04.03.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 2.
04.03.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé 1.
04.03.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3.
12.02.2017 Karate Zvolen Cup 2017 Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg 2.
12.02.2017 Karate Zvolen Cup 2017 Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg 3.
11.02.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Samuel Pálfy Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 7.
11.02.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 7.
11.02.2017 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé 5.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov -40kg 1.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov -50kg 1.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Zuzana Kormošová Kata seniorky 16+ rokov 2.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov -70kg 2.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov -30kg 3.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -40kg 3.
04.02.2017 Orava Cup 2017 Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov -32kg 3.
10.12.2016 6th Memorial of Rudolf Farmadin Muriel Herditzká Kumite young cadets female 12-13 years -45 kg 3.
10.12.2016 6th Memorial of Rudolf Farmadin Vivien Herditzká Kumite young cadets female 12-13 years +45 kg 1.
03.12.2016 MSR 2016 jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Vivien Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 3.
03.12.2016 MSR 2016 jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Richard Kapusta Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 3.
03.12.2016 MSR 2016 jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 5.
20.11.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Muriel Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg 5.
20.11.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo Vivien Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 2.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Adam Bugoš Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Tomáš Buša Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 32kg 3.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Tomáš Buša Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 2.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Sofia Herditzká Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Richard Kapusta Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 2.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Samuel Pálfy Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg 2.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Juraj Takáč Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg 3.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Viktor Takáč Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg 3.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg 1.
06.11.2016 Majstrovstvá Tatranskej Unie Karate 2016 ml.doratenstov, kadetov, juniorov a st.juniorov, 1.kolo pohára TAUka deti a žiakov Peter Váczy jr. Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 32kg 3.
30.10.2016 Karate Lions Cup 2016 Zoltán Papp Kumite individual male U12 -30kg 1.
30.10.2016 Karate Lions Cup 2016 Zoltán Papp Kumite individual male U12 Ippon Shobu 3.
29.10.2016 VII. Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR mládeže a dospělých ČABK 2016 Zoltán Papp Shobu Nihon, chlapci 9-10 rokov, oranžový až čierny pás 1.
22.10.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Muriel Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg 3.
22.10.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Vivien Herditzká Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 1.
22.10.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Richard Kapusta Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 3.
22.10.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Henrich Pálfy Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 7.
22.10.2016 Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 5.
15.10.2016 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2016 Tomáš Buša Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 7.
15.10.2016 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2016 Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 2.
15.10.2016 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2016 Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg 1.
15.10.2016 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2016 Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 1.
15.10.2016 ĽUBOVŇA OPEN CUP 2016 Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg 3.
17.09.2016 19th BUDAPEST OPEN 2016 (Budapešť, Maďarsko) Vivien Herditzká KUMITE (10r-11r) +40kg 1.
28.05.2016 Brvnište Karate Cup 2016 - IV. ročník Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 2.
28.05.2016 Brvnište Karate Cup 2016 - IV. ročník Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 45kg 3.
30.04.2016 Grand Prix Hradec Králové 2016 - 30.04.2016 Lukáš Staroň kumite male -84kg 3.
30.04.2016 Grand Prix Hradec Králové 2016 - 30.04.2016 Peter Váczy sr. kumite male veterans (+40 years) 5.
16.04.2016 Karate klub Slávia UPJŠ Košice Daniel Sabol Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 3.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Peter Bodnár Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 2.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 3.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 2.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Richard Kapusta Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 1.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg 3.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 2.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Filip Šašala Kumite mladší dorastenci 12-13 rokovnad 50kg 3.
16.04.2016 25.ročník Popradského Pohára Mládeže Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg 2.
02.04.2016 Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2016 Zuzana Kormošová Kumite seniorky do 50kg 5.
02.04.2016 Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2016 Norbert Múdry Kumite seniori nad 45 rokov BRH 3.
02.04.2016 Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2016 Lukáš Staroň Kumite seniori do 84kg 5.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Adam Bugoš Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg 1.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Tomáš Buša Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 2.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Tomáš Buša Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 28kg 2.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg 1.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Sofia Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 2.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Sofia Herditzká Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov 1.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 1.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Henrich Pálfy Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg 2.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Samuel Pálfy Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg 3.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg 1.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Martin Polyacsko Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 1.
20.03.2016 Majstrovstva TAUK 2016 detí a žiakov, 2.kolo pohára TAUK ml.dorast, juniorov a st.juniorov Peter Váczy jr. Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 1.
19.03.2016 Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo Adam Bugoš Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg 3.
19.03.2016 Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg 3.
19.03.2016 Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 1.
19.03.2016 Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo Peter Váczy jr. Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 3.
12.03.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Tomáš Buša Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 28kg 5.
12.03.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg 5.
12.03.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Anna Váczy 3.
12.03.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg 3.
12.03.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Peter Váczy jr. Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 3.
28.02.2016 36th Grand Prix Slovakia 2016 (Bratislava, Slovensko) Muriel Herditzká KUMITE Ml.dorastenky 12-13 r. -40 kg 2.
28.02.2016 36th Grand Prix Slovakia 2016 (Bratislava, Slovensko) Zoltán Papp KUMITE St.žiaci 10-11 r. -30 kg 2.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Tomáš Buša KUMITE chlapci pokr. (8-9) -30kg 3.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Muriel Herditzká KUMITE st.žiačky pokr. -40kg (12-13) 2.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Muriel Herditzká KUMITE družstvá st.žiačky BRH (12-14) 1.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Sofia Herditzká KATA st.žiačky pokr. (12-13) 3.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Sofia Herditzká KUMITE družstvá st.žiačky BRH (12-14) 1.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE st.žiačky pokr. -45kg (12-13) 2.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE družstvá st.žiačky BRH (12-14) 1.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Henrich Pálfy KUMITE st.žiaci pokr. +50kg (12-13) 1.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Samuel Pálfy KUMITE ml.žiaci pokr. (10-11) +40kg 3.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Zoltán Papp KATA ml.žiaci pokr. (10-11) 3.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Martin Polyacsko KUMITE kadeti -60kg (14-15) 3.
20.02.2016 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11) 3.
13.02.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Zoltán Papp Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg 5.
13.02.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Anna Váczy 3.
13.02.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Anna Váczy Agility dievčatá 10 ročné 3.
13.02.2016 Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Peter Váczy jr. Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 5.
30.01.2016 Orava Cup 2016 Muriel Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 3.
30.01.2016 Orava Cup 2016 Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 1.
30.01.2016 Orava Cup 2016 Anna Váczy 3.
30.01.2016 Orava Cup 2016 Anna Váczy Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg 3.
23.01.2016 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa (Košice, Slovensko) Anna Váczy KUMITE st.žiačky (10-11) -35kg 3.
13.12.2015 6 .MEMORIAL RUDOLFA FARMADÍNA (Nitra, Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE Ml.dorastenky 12-13 -45kg 2.
13.12.2015 5 .MEMORIAL RUDOLFA FARMADÍNA (Nitra, Slovensko) Peter Váczy jr. KUMITE deti 5.-7. BRH kg 3.
05.12.2015 MAJSTROVSTVÁ SR 2015 (Trnava, Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE Ml.dorastenky 12-13 -45kg 2.
21.11.2015 2.kolo Slovenský pohár U21,Juniorov a Dorastencov (Košice, Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE Ml.dorastenky 12-13 -45kg 1.
21.11.2015 2.kolo Slovenský pohár U21,Juniorov a Dorastencov (Košice, Slovensko) Richard Kapusta KUMITE kadeti 14-15 +70kg 3.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Adam Bugoš KUMITE ml.dorci 12.-13. -40 kg 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Tomáš Buša KATA ml. žiaci 8.-9. začiatočníci 2.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Tomáš Buša KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28 kg 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Muriel Herditzká KUMITE ml.dorky 12.-13. -40 kg 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Sofia Herditzká KATA ml.dorky 12.-13. pokročilé 3.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE ml.dorky 12.-13. -45 kg 2.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Andrej Homolya KUMITE st. žiaci 10.-11. -35 kg 2.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Richard Kapusta KUMITE kadeti 14.-15. +70 kg 3.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Henrich Pálfy KUMITE ml.dorci 12.-13. -55 kg 3.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Samuel Pálfy KUMITE st. žiaci 10.-11. +40 kg 2.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Zoltán Papp KATA st. žiaci 10.-11. pokorč. 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Zoltán Papp KUMITE st. žiaci 10.-11. -30 kg 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Martin Polyacsko KUMITE kadeti 14.-15. -57 kg 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Anna Váczy KATA st. žiačky 10.-11. pokoročilé 1.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Anna Váczy KUMITE st. žiačky 10.-11. -35 kg 2.
08.11.2015 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) Peter Váczy jr. KUMITE chlapci 6.-7. -26 kg 1.
07.11.2015 Pohár SsZK - 1. kolo Vivien Herditzká Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 2.
18.10.2015 Pohár SNP (Banská Bystrica, Slovensko) Vivien Herditzká Kumite ml.dorastenky 12-13 -45kg 2.
12.10.2015 United World Karate 1st World Championship (Koper, Slovinsko) Zuzana Kormošová KATA Seniorky 3.
12.10.2015 United World Karate 1st World Championship (Koper, Slovinsko) Rudolf Vancák Kumite Veterani 1.
10.10.2015 POLISH OPEN - IX INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX BIELSKO-BIAŁA Muriel Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 -40 5.
10.10.2015 POLISH OPEN - IX INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX BIELSKO-BIAŁA Vivien Herditzká KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 -50 3.
10.10.2015 POLISH OPEN - IX INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX BIELSKO-BIAŁA Anna Váczy KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 -40 5.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Tomáš Buša KUMITE chlapci pokr. -30kg (8-9) 2.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Tomáš Buša KUMITE dr.ml.žiaci BRH (9r-11r) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Muriel Herditzká KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11) 2.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Muriel Herditzká KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9r-11r) 1.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE ml.žiačky pokr. +40kg (10-11 1.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9r-11r) 1.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Henrich Pálfy KUMITE st.žiaci pokr. +50kg (12-13) 2.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Samuel Pálfy KUMITE chlapci pokr. +30kg (8-9) 2.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Samuel Pálfy KUMITE dr.ml.žiaci BRH (9r-11r) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Zoltán Papp kata ml.žiaci pokr. (10-11) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Zoltán Papp KUMITE ml.žiaci pokr. -35kg (10-11) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Zoltán Papp KUMITE dr.ml.žiaci BRH (9r-11r) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Martin Polyacsko KUMITE st.žiaci pokr. +50kg (12-13) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Viktor Takáč KUMITE st.žiaci zač. -45kg (12-13) 3.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11) 1.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Anna Váczy KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9r-11r) 1.
26.09.2015 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) Peter Váczy jr. KUMITE deti chlapci +24kg (5-7) 3.
19.09.2015 18 th BUDAPEST OPEN 2015 (Budapešť, Maďarsko) Zoltán Papp Kumite chlapci (8r-9r) +35kg 1.
05.06.2015 7-th WUKF EUROPEAN CHAMPIONSHIPS for children, cadets and juniors (Liege – Herstal,Belgicko) Muriel Herditzká kumite dievčatá (11-12)-40kg 2.
05.06.2015 7-th WUKF EUROPEAN CHAMPIONSHIPS for children, cadets and juniors (Liege – Herstal,Belgicko) Anna Váczy KUMITE dievčatá (9-10) -35kg 3.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Tomáš Buša KATA deti chlapci (5-7) 2.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Muriel Herditzká KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11) 1.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Muriel Herditzká KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9-11) 1.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Sofia Herditzká KATA ml.žiačky pokr. (10-11) 3.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Vivien Herditzká KUMITE ml.žiačky pokr. -40kg (10-11 2.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Vivien Herditzká KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9-11) 1.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Zuzana Kropáčová KUMITE ml.žiačky pokr. -40kg (10-11) 3.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Zuzana Kropáčová KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9-11) 1.
23.05.2015 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Martin Polyacsko KUMITE st.žiaci pokr. -50kg (12-13) 3.
16.05.2015 Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) Tomáš Buša KUMITE chlapci -26kg 3.
16.05.2015 Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) Sofia Herditzká AGILITY st.žiačky 11. 1.
16.05.2015 Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) Vivien Herditzká AGILITY st.žiačky 11. 2.
16.05.2015 Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) Vivien Herditzká KUMITE st.žiačky -40kg 3.
16.05.2015 Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) Zoltán Papp KUMITE ml.žiaci -28kg 3.
16.05.2015 Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky -37kg 2.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Peter Andel KUMITE Masters muži (+40 let) BRH 3.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Muriel Herditzká KUMITE Dievčata (7-11 let) BRH 3.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Zuzana Kropáčová KUMITE Dievčata (7-11 let) BRH 2.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Peter Václavík KUMITE Muži (18-39 let) +75 kg 1.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Anna Váczy KUMITE Dievčata (7-11 let) BRH 1.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Peter Váczy jr. KUMITE Masters muži (+40 let) BRH 2.
02.05.2015 VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) Rudolf Vancák KUMITE Masters muži (+40 let) BRH 1.
25.04.2015 Grand prix Hradec Kralove 2015 (Česká republika) Anna Váczy KUMITE dievčstá +30kg 7-9 2.
25.04.2015 Grand prix Hradec Kralove 2015 (Česká republika) Peter Váczy jr. KUMITE muži veteráni +40r 3.
25.04.2015 Grand prix Hradec Kralove 2015 (Česká republika) Rudolf Vancák KUMITE muži veteráni +40r 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Adam Bugoš KATA ml.dorci (12-13) 3.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Adam Bugoš KUMITE ml.dorci -40kg (12-13) 3.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Tomáš Buša KATA chlapci (6-7) 3.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Tomáš Buša KUMITE chlapci -26kg (6-7) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Tomáš Buša AGILITY chlapci (7) 3.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Muriel Herditzká KUMITE st.žiačky -32kg (10-11) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Muriel Herditzká AGILITY st.žiačky (11) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Sofia Herditzká KATA st.žiačky (10-11) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Sofia Herditzká AGILITY st.žiačky (11) 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Vivien Herditzká KUMITE st.žiačky -40kg (10-11) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Vivien Herditzká AGILITY st.žiačky (11) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Richard Kapusta KUMITE kadeti +70kg (14-15) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zuzana Kropáčová KATA st.žiačky (10-11) 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zuzana Kropáčová AGILITY st.žiačky (11) 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zuzana Kropáčová KUMITE st.žiačky -40kg (10-11) 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Henrich Pálfy KUMITE ml.dorci -50kg (12-13) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Samuel Pálfy KUMITE ml.žiaci +32kg (8-9) 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zoltán Papp KATA ml.žiaci (8-9) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zoltán Papp KUMITE ml.žiaci -28kg (8-9) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zoltán Papp AGILITY ml.žiaci (9) 2.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Anna Váczy KATA ml.žiačky (8-9) 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Anna Váczy AGILITY ml.žiačky 1.
22.04.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Peter Váczy jr. AGILITY chlapci (6) 2.
11.04.2015 Slovenský pohár detí a žiakov 3.kolo (Myjava) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9 1.
11.04.2015 Slovenský pohár detí a žiakov 3.kolo (Myjava) Anna Váczy AGILITY ml.žiačky 3.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Adam Bugoš KATA ml.dorci 12-13 3.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Adam Bugoš KUMITE ml.dorci 12.-13. 40kg 3.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Tomáš Buša AGILITY chlapci (7) 3.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Tomáš Buša KATA chlapci 6-7. 3.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Tomáš Buša KUMITE chlapci 6.-7.-26kg 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Muriel Herditzká AGILITY dievčata (11) 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Muriel Herditzká KUMITE st.žiačky 10.-11. -35kg 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Sofia Herditzká AGILITY dievčata 11. 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Sofia Herditzká KATA ml.žiačky 8-9 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Vivien Herditzká AGILITY dievčata (11) 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Vivien Herditzká KUMITE st.žiačky 10.-11. -40kg 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Richard Kapusta KUMITE kadeti 14.-15. +70kg 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zuzana Kropáčová AGILITY dievčata (11) 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zuzana Kropáčová KATA ml.žiačky 8-9 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zuzana Kropáčová KUMITE st.žiačky 10.-11. -40kg 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Henrich Pálfy KATA ml.žiačky 8-9. 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Samuel Pálfy KUMITE ml.žiaci 8.-9. +32kg 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zoltán Papp AGILITY chlapci (9) 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zoltán Papp KATA ml.žiači 8-9. 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Zoltán Papp KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28kg 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Anna Váczy AGILITY dievčata (9) 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Anna Váczy KATA ml.žiačky 8-9. 1.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky 8-9 -32kg 2.
22.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) Peter Váczy jr. AGILITY chlapci (6) 2.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Adam Bugoš KUMITE ml.dorci -40kg (12-13) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Tomáš Buša KUMITE chlapci -26kg (6-7) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Tomáš Buša AGILITY chlapci (7) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Muriel Herditzká KUMITE st.žiačky -32kg (10-11) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Muriel Herditzká AGILITY dievčata (11) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Sofia Herditzká GILITY dievčata (11) 2.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Vivien Herditzká KUMITE st.žiačky -40kg (10-11) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Vivien Herditzká AGILITY dievčata (11) 2.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Richard Kapusta KUMITE kadeti +70kg (14-15) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Henrich Pálfy KUMITE ml.dorci -50kg (12-13) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Samuel Pálfy KUMITE ml.žiaci +32kg (8-9) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Zoltán Papp KUMITE ml.žiaci -28kg (8-9) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Zoltán Papp AGILITY chlapci (9) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Martin Polyacsko KUMITE ml.dorci -50kg (12-13) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Filip Šašala KUMITE st.žiaci +40kg (10-11) 3.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Anna Váczy KATA ml.žiačky 8-9 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Anna Váczy AGILITY dievčata (9) 1.
14.03.2015 Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) Peter Váczy jr. AGILITY chlapci (6) 3.
14.02.2015 Slovenský pohár detí a žiakov 1.kolo (Bratislava) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9 1.
14.02.2015 Slovenský pohár detí a žiakov 1.kolo (Bratislava) Anna Váczy AGILITY ml.žiačky 1.
08.02.2015 MSsZ karate mužov a žien Zvolen Cup 2015 (Zvolen) Adam Bugoš KUMITE ml.dorci -40kg (12-13) 3.
08.02.2015 MSsZ karate mužov a žien Zvolen Cup 2015 (Zvolen) Tomáš Buša KATA Chlapci 5-7 3.
08.02.2015 MSsZ karate mužov a žien Zvolen Cup 2015 (Zvolen) Tomáš Buša KUMITE chlapci +24kg (5-7) 2.
08.02.2015 MSsZ karate mužov a žien Zvolen Cup 2015 (Zvolen) Anna Váczy KUMITE ml. žiačky +30kg 2.
24.01.2015 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa (Košice) Richard Kapusta KUMITE kadeti +70kg (14-15) 3.
24.01.2015 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa (Košice) Daniel Sabol KUMITE ml.dorci +50kg (12-13) 3.
24.01.2015 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa (Košice) Anna Váczy KUMITE ml.žiačky -35kg (8-9). 1.
22.11.2014 Slovenský pohár U21, jun.,kad.,ml.dorast (Košice) Richard Kapusta Kadeti 14-15 +70kg 3.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2023 Adam Bugoš KUMITE ml.dorci 12.-13. -40 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2022 Adam Bugoš KATA ml.dorci 12.-13. 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2014 Anna Váczy KATA ml.žiačky 8.-9. 3.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2015 Anna Váczy KUMITE ml.žiačky 8.-9. -32 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2017 Zuzana Kropáčová KUMITE st. žiačky 10.-11. -40 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2018 Tomáš Buša KATA chlapci 6.-.7 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2019 Tomáš Buša KUMITE chlapci 6.-7. -30 kg 2.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2020 Zoltán Papp KATA ml. žiaci 8.-9. 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2021 Zoltán Papp KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2016 Zuzana Kropáčová KATA st. žiačky 10.-11. 3.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2024 Muriel Herditzká KUMITE st. žiačky 10.-11. -35 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2025 Vivien Herditzká KUMITE st. žiačky 10.-11. -40 kg 2.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2026 Dávid Oľhava KUMITE chlapci 6.-7. -30 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2027 Filip Choleva KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28 kg 2.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2028 Samuel Pálfy KUMITE ml.žiaci 8.-9. +32 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2029 Marcel Bačenko KUMITE st. žiaci 10.-11. +40 kg 2.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2030 Henrich Pálfy KUMITE ml.dorci 12.-13. -45 kg 3.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2031 Daniel Sabol KUMITE ml.dorci 12.-13. +55 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2032 Richard Kapusta KUMITE kadeti 14.-15. +70 kg 1.
15.11.2014 Majstrovstvá TAUka 2033 Peter Bodnár KUMITE juniori 16.-17. +76 kg 2.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Richard Kapusta Kumite chlapci13-14 rokov 1.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Zuzana Kropáčová Kumite dievčatá 11-12 rokov 2.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Zoltán Papp Kumite chlapci 6-8 rokov 1.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Zoltán Papp Kumite chlapci 6-8 rokov 2.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Anna Váczy Kata dievčatá 9-10 rokov 2.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Anna Váczy Kumite dievčatá 9-10 rokov 2.
02.11.2014 V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) Rudolf Vancák Kumite Masters 46+ 1.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Vivien Herditzká Kumite st. žiačky-40kg 3.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Oskar Hritz Kumite st.žiaci +40kg 3.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Richard Kapusta Kumite kadeti+70kg 1.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Zoltán Papp Kumite ml.žiaci-28kg 3.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Daniel Sabol Kumite ml.dorastenci +55kg 3.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Anna Váczy Kata žiačky 3.
25.10.2014 24.ročník Popradského pohára Anna Váczy Kumite ml.žiačky -32kg 1.
16.10.2014 WUKF - 5th World Championships Szczecin (Poľsko) Zoltán Papp Kumite 3.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Peter Bodnár Kumite Dorastenci+70kg 4.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Richard Kapusta Kumite dorastenci+70kg 4.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Zuzana Kropáčová Kumite žiačky-40kg 2.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Zoltán Papp Kumite žiaci-30kg 4.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Anna Váczy Kata žiačky 2.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Anna Váczy Kumite žiačky -30kg 1.
11.10.2014 GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) Rudolf Vancák Kumite Master Open 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Marcel Bačenko Kumite ml.žiaci -40kg 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Adam Bugoš Kata ml.žiaci 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Adam Bugoš Kumite ml.žiaci-35kg 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Tomáš Buša Kumite deti chlapci-25kg 2.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Muriel Herditzká Kumite ml.žiačky-35kg 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Muriel Herditzká Kumite družstvá ml.žiačky 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Vivien Herditzká Kumite ml.žiačky-35kg 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Vivien Herditzká Kumite družstvá ml.žiačky 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Andrej Homolya Kumite chlapci -30kg 2.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Richard Kapusta Kumite kadet+70kg 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Richard Kapusta Kumite družstvá kadeti 2.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Marek Košiar Kumite ml.žiaci -40kg 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Zuzana Kropáčová Kata ml.žiačky 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Zuzana Kropáčová Kumite ml.žiačky-40kg 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Zuzana Kropáčová Kumite družstvá ml.žiačky 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Dávid Oľhava Kumite deti chlapci 20kg 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Richard Oravec Kumite ml.žiaci -40kg 2.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Henrich Pálfy Kumite družstvá kadeti 2.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Zoltán Papp Kumite chlapci-30kg 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Daniel Sabol Kumite st.žiaci +50kg 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Daniel Sabol Kumite družstvá kadeti 2.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Viktor Takáč Kumite ml.žiaci -40kg 1.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Anna Váczy Kata ml. žiačky 3.
05.10.2014 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Anna Váczy Kumite ml.žiačky -30kg 1.
11.06.2014 EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIP (Taliansko, Verona) Norbert Múdry Master 3.
11.06.2014 EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIP (Taliansko, Verona) Rudolf Vancák Master 3.
17.05.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky, jednotlivcov (Partizánske) Zuzana Kropáčová Kumite st.žiačky-35kg 3.
13.05.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky, družstvá (Košice) Muriel Herditzká Kumite st.žiačky 3.
13.05.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky, družstvá (Košice) Sofia Herditzká Kumite st.žiačky 3.
13.05.2014 Majstrovstvá Slovenskej republiky, družstvá (Košice) Zuzana Kropáčová Kumite st.žiačky 3.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Adam Bugoš st. žiaci-30kg 2.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Vivien Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 1.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Zuzana Kropáčová Kumite st.žiačky-35kg 3.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Zoltán Papp Kumite ml.žiaci-24kg 1.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Daniel Sabol ml. dorci +50kg 3.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Anna Váczy Kata ml. žiačky 3.
05.04.2014 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) Anna Váczy Kumite ml.žiačky -30kg 1.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Peter Bodnár Kumite kadeti+70kg 1.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Adam Bugoš st. žiaci+30kg 3.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Vivien Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 1.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Andrej Homolya ml. žiaci-28kg 3.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Richard Kapusta Kumite ml.dorastenci+50kg 3.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Zuzana Kropáčová Kumite st.žiačky-35kg 2.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Zoltán Papp Kumite ml.žiaci-24kg 1.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Anna Váczy Kata ml. žiačky 2.
30.03.2014 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) Anna Váczy Kumite ml.žiačky -30kg 1.
23.03.2014 KATANA CUP - BOHINJ OPEN 2014 (Slovinsko) Norbert Múdry Veteráni40-50 1.
23.03.2014 KATANA CUP - BOHINJ OPEN 2014 (Slovinsko) Rudolf Vancák Veteráni 50+ 1.
15.03.2014 Grand Prix Žilina 2014 Zoltán Papp Kumite ml. žiaci-24kg 2.
15.02.2014 4. Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Adam Bugoš Kumite st. žiaci-35kg 1.
15.02.2014 4. Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Muriel Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 3.
15.02.2014 4. Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Vivien Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 2.
15.02.2014 4. Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Richard Kapusta Kumite ml.dorastenci+50kg 1.
15.02.2014 4. Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) Daniel Sabol Kumite ml.dorastenci-50kg 3.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Peter Bodnár Kumite kadeti+50kg 1.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Muriel Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 1.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Vivien Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 2.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Zoltán Papp Kumite ml.žiaci-24kg 2.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Daniel Sabol Kumite ml.dorastenci-50kg 2.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Anna Váczy Kata ml. žiačky 1.
09.02.2014 1.Kolo TAUKa Anna Váczy Kumite ml.žiačky -30kg 1.
14.12.2013 4th WUKF EUROPEAN CHAMPIONS CUP (Rumunsko, Cluj) Rudolf Vancák Kumite veterani 1.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Peter Bodnár Kumite kadeti+70kg 2.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Adam Bugoš Kumite st.žiaci-35kg 3.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Muriel Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 3.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Vivien Herditzká Kumite st.žiačky-35kg 1.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Peter Lakatoš Kumite kadeti-63kg 2.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Samuel Pálfy Kumite ml.žiaci+32kg 3.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Anna Váczy Kumite ml.žiačky-30kg 2.
30.11.2013 2.ročník Turnaj Talentov Poprad Anna Váczy Kata ml.žiačky 3.
16.10.2013 Majstrovstvá Európy WUKF 2013 (Sheffield,Anglicko) Peter Bodnár Kumite veteráni 2.
16.10.2013 Majstrovstvá Európy WUKF 2013 (Sheffield,Anglicko) Norbert Múdry Kumite veteráni 2.
24.08.2013 28th World Lignano Karate Open (Taliansko) Rudolf Vancák Kumite veteráni 1.
05.06.2013 Majstrovstvá Sveta seniorov a veteránov WUKF (Bukurešť, Rumunsko) Rudolf Vancák Kumite veteráni 3.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Radka Duchoňová Kata žiačky 9-11 3.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Barbora Fabriciová Kata žiačky 9-11 3.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Daniela Gumanová Kata žiačky 9-11 3.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Zoltán Gyuri Kata seniori 2.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Marián Karchňák Kata seniori 2.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Júlia Kimáková Kata žiačky 9-11 3.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Leo Linhart Kata žiaci 9-11 2.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Matúš Mamák Kata žiaci 9-11 2.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Viktória Papcunová Kata žiačky 9-11 3.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Richard Šimon Kata žiaci 9-11 2.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Jaroslav Zembjak Kata seniori 2.
01.06.2013 MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) Zuzana Zezulková Kata žiačky 9-11 3.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Radka Duchoňová Kata ml. žiačky 8.-9. 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Radka Duchoňová Kumite ml. žiačky 8-9 +35kg 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Daniela Gumanová Kumite ml. žiačky 8.-9. 35kg 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zoltán Gyuri Kata juniori 16.-17. 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Marián Karchňák Kata juniori 16.-17. 3.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Júlia Kimáková Kata ml. žiačky 8.-9. 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Júlia Kimáková Kumite ml. žiačky 8.-9. 30kg 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zuzana Kropáčová Kumite ml.žiačky 8.-.9 30kg 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Leo Linhart Kata Chlapci 5.-7. 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Leo Linhart Kumite Chlapci 5.-7., 28kg 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Matúš Mamák Kata ml. žiaci 8.-9. 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Matúš Mamák Kumite ml. žiaci 8.-9., 28kg 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Filip Šašala Kumite ml. žiaci 8.-9. +32kg 3.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Richard Šimon Kumite st.žiaci 10.-11. 40kg 3.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Anna Váczy Kata Dievčatá 5.-7. 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Anna Váczy Kumite Dievčatá 5.-7.,24kg 1.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Ema Valušiaková Kumite ml.žiačky 8.-9. 25kg 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Jaroslav Zembjak Kata juniori 16.-17. 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Jaroslav Zembjak Kumite kadeti 14.-15. 63kg 2.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zuzana Zuzulková Kata st. žiaci 10.-11. 3.
28.04.2013 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zuzana Zuzulková Kumite st. žiaci 10.-11. 35kg 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Daniela Gumanová Kata ml. žiaci 8-9 2.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Daniela Gumanová Kumite ml.žiačky 8.-9. -30 kg 1.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Marián Karchňák Kata juniori 16.-17. 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Marián Karchňák KUMITE juniori 16.-17. -76 kg 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Júlia Kimáková Kata ml. žiaci 8-9 1.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Júlia Kimáková Kumite ml.žiačky 8.-9. -25 kg 1.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zuzana Kropáčová Kumite ml.žiačky 8.-9. -30kg 2.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Leo Linhart Kata chlapci 5.-7. 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Leo Linhart Kumite chlapci 5.-7. -24kg 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Matúš Mamák Kata ml. žiaci 8.-9. 1.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Matúš Mamák Kumite ml.žiaci 8.-9. -28 kg 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Henrich Pálfy Kumite st. žiaci 10.-11. -40 kg 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Viktória Papcunová Kata st. žiačky 10.-11. 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Viktória Papcunová Kumite st. žiačky 10.-11. -35 kg 3.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Daniel Sabol Kumite ml.dorci 12.-13. -50kg 2.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Ema Valušiaková Kumite dievčatá 5.-7. -28kg 1.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zuzana Zezulková Kata st. žiačky 10.-11. 7.
17.03.2013 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa Zuzana Zezulková Kumite st. žiačky 10.-11. -35 kg 3.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Radka Duchoňová Kumite ml. žiačky 8-9 do 35 kg 5.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Barbora Fabriciová Kumite ml. žiačky 8-9 nad 35 kg 3.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Júlia Kimáková Kumite ml. žiačky 8-9 do 25 kg 5.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Júlia Kimáková Kata ml.žiačky 8-9 5.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Leo Linhart Kata chlapci 5-7 5.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Matúš Mamák Kata ml. žiaci 8-9 5.
16.02.2013 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov Matúš Mamák Kumite ml.žiaci 8-9 do 24 kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Peter Bodnár Kumite kadeti+57kg 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Martin Dorčák Kumite st. žiaci-40kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Radka Duchoňová Kumite ml. žiačky-35kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Barbora Fabriciová Kata ml. žiačky 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Barbora Fabriciová Kumite st. žiačky-35kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Daniela Gumanová Kumite ml. žiačky-30kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Marián Karchňák Kata juniori 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Marián Karchňák Kumite juniori-76kg 1.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Júlia Kimáková Kata ml. žiačky 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Júlia Kimáková Kumite ml. žiačky-30kg 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Leo Linhart Kata chlapci 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Leo Linhart Kumite chlapci-28kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Matúš Mamák Kata ml. žiaci 1.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Matúš Mamák Kumite ml. žiaci-28kg 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Gabriel Nagy Kata juniori 1.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Gabriel Nagy Kumite juniori-61kg 1.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Henrich Pálfy Kumite ml. žiaci 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Viktória Papcunová Kata st. žiačky 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Richard Šimon Kata st. žiaci 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Daniel Takáč Kata ml. žiaci-32kg 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Anna Váczy Kumite dievčata-24kg 1.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Anna Váczy Kata dievčatá 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Ema Valušiaková Kumite dievčata-24kg 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Ema Valušiaková Kata dievčatá 3.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Matúš Zembjak Kata kadeti 2.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Matúš Zembjak Kumite kadeti-57kg 1.
09.12.2012 Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) Zuzana Zezulková Kumite st. žiačky-35kg 3.
17.11.2012 Slovenský pohár kadetov a juniorov Košice Zoltán Gyuri Kata starší junior 1.
17.11.2012 Slovenský pohár kadetov a juniorov Košice Zoltán Gyuri kumite st. juniori do 78 kg 3.
09.11.2012 9th World Karate Championship for Clubs Peter Bodnár Kumite team 3.
09.11.2012 9th World Karate Championship for Clubs Juraj Krošlák Kumite team 3.
09.11.2012 9th World Karate Championship for Clubs Rudolf Vancák Kumite team 3.
01.06.2012 4. Majstrovstvá Európy seniorov a veteránov WUKF 2012 (SKOTLAND) Rudolf Vancák Veteráni BRH 3.
12.05.2012 XI. Postojna Open Peter Václavík muži (+18)nad 84kg 3.
12.05.2012 XI. Postojna Open Rudolf Vancák muži (+35) 3.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Barbora Fabriciová kata dievčatá 1.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Zoltán Gyuri kata juniori 3.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Zoltán Gyuri juniori nad 75 kg 2.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Marián Karchňák juniori do 68 kg 3.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Júlia Kimáková kata ml. žiačky 2.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Peter Lakatoš ml.dorci do 40 kg 3.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Matúš Mamák kata chlapci 2.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Richard Šimon kata ml. žiaci 3.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Matúš Zembjak ml.dorci do 50 kg 2.
24.03.2012 Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa Michaela Zolnaiová kata ml. dorky 3.
17.03.2012 Majstrovstvá Slovenskej Republiky Andrea Chudíková seniorky do 61 kg 3.
05.02.2012 Karate Zvolen Cup 2012 Andrea Chudíková ženy do 61 kg 3.
29.01.2012 IV. Kesl Cup 2012, Praha Rudolf Vancák muži (+40) BRH 3.
05.11.2011 North Bohemia 2011, Ústí nad Labem Rudolf Vancák muži (+40) BRH 1.
15.09.2011 European Masters Games, Lignano Rudolf Vancák muži (+45) 3.
14.05.2011 X. Postojna Open Maroš Hodor 1.
14.05.2011 X. Postojna Open Peter Lakatoš 1.
14.05.2011 X. Postojna Open Peter Václavík muži (+18)nad 84kg 1.
14.05.2011 X. Postojna Open Rudolf Vancák muži (+35) 1.
07.05.2011 Revúcky pohár Patrícia Jurková juniorky do 60 kg 3.
23.04.2011 Grand Prix Hradec Králové Rudolf Vancák muži (+40) 1.
19.03.2011 Veľká Cena Prahy Rudolf Vancák 1.
02.03.2011 2.kolo majstrovstiev TaUKA Maroš Hodor 3.
02.03.2011 2.kolo majstrovstiev TaUKA Patrícia Jurková 2.
02.03.2011 2.kolo majstrovstiev TaUKA Mária Kurková 2.
19.02.2011 Ruše Cup Peter Václavík 1.
19.02.2011 Ruše Cup Rudolf Vancák 2.
30.01.2011 Pargue Open Rudolf Vancák 1.
27.11.2010 Ljubljana Open Rudolf Vancák 2.
14.11.2010 III. Kesl CUP Rudolf Vancák 1.
13.02.2010 Akademické Majstrovstvá SR Marek Vancák 2.
07.02.2010 Vranovský pohár Marek Vancák 3.
31.01.2010 Prague Open Marek Vancák 2.
31.01.2010 Prague Open Rudolf Vancák 1.
09.01.2010 3.Memorial M.Bozogáňa Marek Vancák 3.